بانوی هنرمند ندا کاجی – نوازنده سازعود

نام و نام خانوادگی : ندا کاجی

نام پدر : عباسعلی

سال تولد : ۱۳۶۹

محل تولد : شهرضا

مدرک تحصیلی : کارشناسی نوازندگی ساز ایرانی

ندا کاجی در سال ۱۳۶۹ در شهرستان شهرضا به دنیا آمد ، وی موسیقی را با ساز تنبک از سن شش سالگی نزد استادمحمود مجیری آغاز نمود و در ادامه از محضر اساتیدی چون کریم طاهری ، حسین قربانی نیز بهره گرفت .

وی در سال ۱۳۸۷ با ورود به دانشگاه موسیقی، ساز عود را به عنوان ساز تخصصی خود انتخاب کرد و از محضراساتیدی چون امین حیدری ، نوا سلیمانی و استاد شهرام غلامی بهره گرفته است .

در زمینه ردیف شناسی و شناخت علوم موسیقی و… نیز از محضر اساتیدی چون حمید رضا حسن پور ، امین میرزایی ،سعید هنرمند و مهدی ترمه باف نیز بهره برده است . در حال حاضر مدرس ساز عود در آموزشگاههای موسیقی اصفهان و شهرستان های اطراف می باشد .

وی گروه موسیقی همنوازان کمند را در سال ۱۳۹۰ به سرپرستی خود به همراه تعدادی از بانوان دانشجو و دانش آموخته رشته موسیقی ، در اصفهان تشکیل داد که از همان ابتدا این گروه برنامه های متعددی را در دانشگاهها ، ادارات و ارگانهای دولتی استان اجرا کرد . این گروه رسماً کنسرت های متعددی را تاکنون در اصفهان و شهرستان های این استان برگزار نموده و در سی امین جشنواره موسیقی بین المللی فجر و جشنواره اصفهان نیز شرکت نموده است .

گروه موسیقی همنوازان کمند- سرپرست گرروه بانوی هنرمند ندا کاجی

پژوهشگر:عمادالدین منصف